Nemáte dárek pro Vaše blízké? Trápí je boletsi kloubů, kostí, mají problémy s pokožkou, nebo jsou velkými sportovci?
Pořiďte jim INCA COLLAGEN - Nejúčinnější a nejsilnější bioaktivní kolagenový přípravek, který opravdu pomáhá. Obsahuje 100% čistý mořský kolagen bez přísad.

Kolagen ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu chrupavek, kloubů, kostí, pleti, kůže, nehtů a vlasů. Vaše tělo kolagen přirozeně tvoří. Jeho produkce se ale po 25. roce snižuje a objevují se známky stárnutí. Doplněním kolagenu tento proces významně zpomalíte.
100% rybí hydrolyzovaný kolagen bez přísad
Nejsilnější čistý kolagen typu I., II. a III.
V denní dávce 3000 miligramů
Bioaktivní, vaše tělo jej použije, jako by si ho vyrobilo samo
Inca Collagen se rozpouští ve vodě
Bez chuti a barvy
NYNÍ za AKČNÍ cenu  1160 KČ u nás ve fitness!!!
Info na recepci nebo tady na stránkách.

 

Zdraví

Klouby, kosti a chrupavky

Kolena
Kloubní výživa
Artritida a revmatismus
Kosti
Úrazy, zlomeniny
Sportovní regenerace
Bércové vředy
Zánětlivá onemocnění
Osteoporóza
Bolesti páteře, ischias
Hojení po operaci
Paradentóza

Problémy s pokožkou

Atopický ekzém
Lupénka
Suché popraskané paty
Onemocnění nehtů
Akné, jizvy, otoky
Křečové žíly
Mykózy, kvasinkové infekce
Metličkové žilky
Popraskané kapiláry
Modřiny, proleženiny
Omrzliny, popáleniny
Záněty pokožky

Zdravý životní styl

Hubnutí
Dieta
Výživa
Posílení imunity
Raw, paleo, keto dieta
Racionální strava
Silové sporty
Aerobní cvičení
Flexibilita

 

Klouby, kosti a chrupavky

Inca Collagen při potížích s pohybovým ústrojím

Kolena
Kloubní výživa
Artritida
Kosti
Úrazy
Sportovní regenerace

Bolí vás kolena? Máte potíže s klouby? Špatně se vám hojí zlomeniny? Na vině může být nedostatek kolagenu. Kolagen je základní stavební hmota kostí, šlach, chrupavek, vaziva, kůže… Svým způsobem funguje jako kloubní výživa. Nachází se i v dalších tělesných orgánech. Jejich úkolem je udržovat pojivové tkáně dostatečně pevné, aby dokázaly správně plnit svou funkci.

Jakou úlohu v těle hraje kolagen?

Lidské tělo kolagen přirozeně tvoří samo. Jeho produkce se ale zhruba od vašich 25. narozenin začíná snižovat a ve 40 letech se vám už netvoří skoro vůbec. Úbytek kolagenu v těle se začíná navenek projevovat vráskami, horší kvalitou vlasů a nehtů a drobnými bolístkami, které přecházíme s tím, že „už nejsme nejmladší“. Pokud máte potíže s bolavými koleny, šlachami, bolestmi páteře a dalšími podobnými neduhy, doplnění kolagenu vám může výrazně pomoci.

Které potíže řeší dodání kolagenu?

 • Uleví vám při nervových bolestech a chronickém zánětů kostí

 • zmírňuje bolesti kostí a kloubů u artritidy i revmatizmu

 • zpomaluje řídnutí kostí při osteoporóze

 • urychluje hojení po zlomeninách, vyvrtnutích, po porodu

 • pomáhá proti paradentóze

 • podporuje oběh v žilách i tepnách

 • zmírňuje bolesti páteře a ischias

 • výborně působí po nejrůznějších chirurgických zákrocích

 • eliminuje opařeniny, modřiny, počáteční proleženiny

 • léčí bércové vředy

Kolagen jako prevence artrózy

Artróza, která bolest kloubů způsobuje, se většinou neobjeví až ve stáří. Příznaky obvykle začínají už po 40. narozeninách. Léčba rozvinutého onemocnění je značně omezená, proto by měl každý věnovat alespoň trochu času prevenci. Významnou prevencí úbytku chrupavčitých tkání je kromě pravidelného pohybu a racionální stravy právě doplňování kolagenu.

Proč Inca Collagen?

Na trhu je velké množství přípravků s kolagenem. Proč se rozhodnout právě pro Inca Collagen?

Protože:

 • Je bio-aktivní, dobře se vstřebává a vaše tělo s ním pracuje, jako by si ho vyrobilo samo.

 • Je vysoce kvalitní, hydrolyzovaný. Získává se zastudena – na rozdíl od tepelně zpracovaných kolagenů má pro lidské tělo lepší využitelnost.

 • Vysoký obsah v denní dávce – 3000 mg. Pokud chcete, aby vám kolagen pomohl, musíte jej brát ve vysoké kvalitě a ve velkých dávkách.

 • Má skvělý poměr cena/výkon.

Problémy s pokožkou a cévami

Inca Collagen při onemocněních pokožky

Atopický ekzém
Lupénka
Křečové žíly
Ekzém
Akné

Pokud vás trápí suchá kůže, lupénka, atopický ekzém, bércové vředy, nebo jiné formy kožních onemocnění, je možné, že vám pomůže doplnit si zásoby kolagenu v těle. To platí i o potížích s cévami, jako jsou třeba křečové žíly, metličkové žilky a popraskané kapiláry. Kolagen je totiž základní stavební prvek tělesných tkání, mimo jiné vaziva, kůže a žilních stěn.

Jakou úlohu v těle hraje kolagen?

Lidské tělo kolagen přirozeně tvoří samo. Jeho produkce se ale zhruba od vašich 25. narozenin začíná zpomalovat a ve 40 letech se vám netvoří už skoro vůbec. Úbytek kolagenu se začíná projevovat vráskami, horší kvalitou vlasů a nehtů a drobnými bolístkami, které přecházíme s tím, že „už nejsme nejmladší“. Pokud máte potíže s přesušenou kůží, ekzémy, lupénkou a dalšími podobnými neduhy, doplnění kolagenu vám může výrazně pomoci.

Co kolagen dokáže?

 • změkčuje a zvyšuje elasticitu epidermis, vrchní vrstvy pokožky

 • úplně vás zbaví suchých vrásek

 • pomáhá ve většině případů akné

 • léčí následky kousnutí a pobodání hmyzem

 • efektivně likviduje drobná opaření, omrzliny oděrky a modřiny

 • léčí následky většiny onemocnění nehtů

 • zlepšuje imunitu pohlavních orgánů

 • léčí povrchové i vnitřní křečové žily

 • změkčuje okraje starých jizev, vyhlazuje čerstvé jizvy

 • pomáhá s léčbou kožních alergických reakcí

 • likviduje vnitřní i vnější otoky

 • léčí záněty pokožky

 • přibrzďuje rozšiřování vlásečnic a popraskaných žilek

 • pomáhá s prevencí rakoviny kůže

 • regeneruje sliznici pochvy

 • léčí lupénku

 • podporuje oběh v žilách i tepnách, posiluje žilní stěny

 • pomáhá při regeneraci po chirurgických zákrocích

Inca Collagen pro zdravý životní styl

Inca Collagen a zdravý životní styl

Hubnutí
Dieta
Výživa
Posílení imunity

Říká se, že zdraví máme jen jedno. Dříve nebo později si to na vlastní kůži uvědomí každý. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, vrásky… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete své tělo poslouchat a starat se o něj, aby vám dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici.

Lidské tělo a kolagen

Od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už skoro vůbec. Vznikají vrásky, suchá pokožka, ztrácí se lesk nehtů a vlasů… Zkrátka začínáte stárnout. Kolagen je mimo pokožku důležitou látkou kostí, kloubů, svalů, pojivého vaziva a šlach.

Kolagen se často zmiňuje hlavně v kosmetice a v medicíně. Tvoří 30 % celkové hmoty lidských bílkovin a až 75 % pokožky. Zajišťuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci.

Kolagen v lidském těle je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny. Pod mikroskopem vypadá jako trojitá spirála, která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin. Pokud se rozhodnete brát kolagenové přípravky, je důležité, aby měly stejnou molekulární strukturu. Vaše tělo je tak mnohem lépe rozpozná a použije.

Proč Inca Collagen?

Inca Collagen se vyrábí zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v lidském těle. Zásluhou této podobnosti dojde k jeho efektivnímu vstřebání a zpracování. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo. Tato vlastnost se u potravinového doplňku označuje jako bioaktivita.

Odpověď na otázku proč Inca Collagen tedy zní: protože je bioaktivní a v denní dávce se nachází celých 3 000 mg kvalitního kolagenu. Díky bioaktivitě a vysokém množství v denní dávce na českém trhu zatím nemá konkurenci.

Inca Collagen a zdravá strava

Užívání Inca Collagenu není proti zásadám racionální stravy, naopak. Jeho konzumace se nevylučuje ani s většinou redukčních diet. Inca Collagen je bezlepkový a raw, je vhodný i při paleo dietě, při keto dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů.

Inca Collagen a cvičení

Pokud pravidelně cvičíte, nemusíte se bát Inca Collagen užívat. Kvalitní bílkoviny hrají významnou úlohu při budování svalové hmoty a při regeneraci po cvičení. Pokud cvičíte pro redukci váhy a zpevnění a vyrýsování, kolagen vám pomůže získat lepší elasticitu kůže, kloubů a šlach.

Inca Collagen v těhotenství a při kojení

Inca Collagen je potravinový doplněk a jako takový není vhodný k užívání v těhotenství. Při kojení už žádná omezení neplatí.