Jak na online kurzy

Kompletní návod jak se orientovat v online kurzech na našem webu.

Poté co si zakoupíte kurz a bude Vám objednávka dokončena (dorazí Vám e-mail) budete mít dostupný přístup ke kurzu, který jste si zakoupili.

Vaše kurzy najdete ve vaší nástěnce pod zapsanými kurzy. Na nástěnku lze vstoupit přes tlačítko níže. Nebo přes odkaz v menu Kurzy > Zapsané online kurzy. Přístup do této sekce je pod uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při nákupu nebo registraci na stránkách fit4life.cz (nikoliv na stránkách rezervace!). Pokud jste odhlášení a chcete zakoupit další kurzy, přihlaste se předem, nebo až v košíku.

Jak vypadá stránka se zakoupenými kurzy.

Pokud byla vaše objednávka již dokončena na nástěnce se zapsanými kurzy uvidíte. Na stránce se zobrazuje informace kolik % kurzu máte již dokončeno, informace o lekcích a další informace. Nebojte se váš profil prozkoumat.

Po kliknutí na vámi zakoupený kurz, skočíte do stránky o kurzu. Viz obrázek níže

Ukázka stránky s kurzem, který byl již zakoupený.

Pro spuštění kurzu je nutné kliknout na tlačítko pokračovat k lekci nebo začít kurz. Tlačítko dokončit kurz stiskněte až tehdy, kdy máte kurz opravdu dokončený. Zařadí se vám poté do dokončených kurzů.

Po otevření kurzu s tématy a lekcemi můžete spustit videa a získat další informativní popisky k lekcím. Viz obrázek níže.

Zobrazení témat, lekcí, dokončených lekcí a informací.

V levém sloupci lze přeskakovat mezi jednotlivými tématy a lekcemi uvnitř tématu. U každé lekce je navíc zobrazen celkový čas lekce – celkový čas video lekce a indikátor zda-li je lekce již dokončena nebo ještě na dokončení čeká. Pro Váš pořádek a lepší pohodlí je označování lekcí jako dokončených doporučeno skrze tlačítko DOKONČIT LEKCI v pravém horním rohu.

V hlavní části uprostřed je zobrazena lekce, kde většinou bude video, které si lze pustit a dodatečné informativní materiály, které s lekcí souvisí a mohou se vám hodit. Tyto materiály si projděte před zapnutím lekce. Video si nechejte chvílí načíst dopředu tím, že kliknete na jeho zapnutí a poté jej pozastavíte. Předejdete tím možnému výpadku při slabém internetovém připojení v průběhu lekce.

Po dokončení každé lekce klikněte na DOKONČIT LEKCI v pravém horním rohu a hurá na další lekci nebo nové téma.

Ukázka stránky s kurzem, který byl již zakoupený.

Pokud budete mít celý kurz dokončený, označte si takto dokončený kurz za dokončený tlačítkem DOKONČIT KURZ ať se vám nepletou nedokončené a dokončené kurzy.