Menu Zavřeno

SKUPINOVÉ LEKCE

Chcete nabrat svalovou hmotu a sílu, spálit přebytečné kalorie a ještě se u toho pobavit? Přijďte si vyzkoušet naši TRX lekci!

TRX – závěsný trénink je jednoduchá, zábavná a zároveň efektivní forma skupinové lekce. Využívá se pouze cvičení s vlastní vahou těla, u kterého se aktivují a procvičí všechny svalové skupiny. 

Kruhový trénink

Kruhový trénink

Co je kruhový trénink? Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Co Vám kruhový trénink přinese? Luxusní kondici a vysněnou postavu!

 V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bosu, lan, medicinbalů, kettlebellů, pneumatik, činek a řady dalších.

Funkční trénink a tabata

Funkční trénink

Co to vlastně funkční trénink je?  Jde o cvičení, při kterém se učíte ovládat svoje tělo ve všech polohách a rovinách.

Toto cvičení vychází z našich každodenních pohybů a vychází ze základů fyzioterapie. Základem je využití našeho vlastního těla místo zátěže. Jako další pomůcky jsou pak využívány kettlebelly, TRX, BOSU, expandery, balanční plochy, bagy… atd.

Funkční trénink je skvělá cesta ke komplexnosti a dá vám všechno..koordinaci, sílu, vytrvalost i zdraví.

Jumping

Jumping

Skvělá nálada a fit postava? Vyskáčte si to na trampolíne na hodine Jumpingu!

Na hodinách Jumpingu vás nečeká jenom skákání nahoru a dolů. Těšit se můžete i na skvělou hudbu a perfektnou atmosféru. Kardio skákání se střídá s pomalejšími posilvacími intervaly.Do kondice tak dostanete nejen nohy, ale i celé tělo. Přijďte a zbavíte se nadbytečných kil i špatné nálady!

PumpFit

PumpFit

Vysoce efektivní  posilovací trénink, který vás velmi rychle dostane do formy! PumpFit vás zbaví tuku i vymodeluje postavu.

PumpFit využívá nakládací tyč s možností různých stupňů zátěže. Klíčem  je velký počet opakování s menší zátěží, aby svaly byly déle namáhány a mohlo tak dojít ke tvarování/procvičovaných partií. Během lekce se procvičí všechny hlavní svalové partie s pomocí těch nejefektivnějších cviků. PUMP lze řadit mezi aerobní cvičení právě pro jeho vysokou tepovou frekvenci.

Posilování, kardio a koordinace. Jediněčná lekce na balanční polokouli – bosu.

Cvičení na bosu rozvíjí svalovou sílu, aerobní vytrvalost, rovnováhu a koordinaci. Zlepší se vám držení těla, zpevní kloubní aparát a posílí střed těla. Vyzkoušejte lekci bosu, nebudete litovat. 🙂

 

slimbox

SlimBox

Energie, hudba a energický instruktor…Zní to lákavě? Zkuste SlimBox!

SlimBox (FitBox) je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu na speciálně upravených totemech. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy, při kterých dochází k velkému energetickému výdeji s posilovacím cvičením. 

CORE trénink

Bolest zad a slabé břicho…Znáte to? My taky…Ale máme řešení: CORE trénink!

Primárním cílem core-tréninku je zpevnění středu (trupu) těla. Při tomto  tréninku dochází k posilování hlubokého svalového systému, tedy svalů, které při běžném posilování moc nezapojíte. Core trénink pomáhá preventivně předcházet zraněním při sportovním výkonu , bolestem v zádech a zlepšuje držení těla.

Cvičení pro maminky s dětmi

Každé pondělí jsme tady pro vás i vaše děti. 🙂

Společné cvičení přinese spoustu společné zábavy, zážitků, utuží zdraví i vztah mezi maminkou a dítětem.

Břišní pekáč+sexy zadek

Sexy bříško a zadeček do plavek? Léto se blíží!

Břišní pekáč a sexy zadek je lekce zaměřená na problematické partie, které nás trápí nejčastěji. Účelem této lekce je zformování a posílení ochablého zadečku a povoleného bříška a docílení ladných křivek.

Máte chuť na něco pomalejšího a klidnějšího? Vyzkoušejte blahodárné účinky jógy.

Jóga vám pomůže odbourat stres, nalézt vnitřní rovnováhu, upevnit pocit štěstí a zároveň poskytne tělu intenzivní funkční trénink, který vede ke zlepšení kondice, flexibility a posílení svalů celého těla

 

BodyArt

Toužíte po energii, štíhlé postavě a relaxu? Chcete něco nového? Vyzkoušejte BodyArt !

Jde o cvičení vycházející z přirozené funkce našeho těla, které se zaměřuje na spojení těla a mysli. BodyArt kombinuje tréninkové pozice a klasické dýchací techniky do synergie – spolupráce fyzického tréninku a psychické relaxace.

 

Síla, kondice, top postava. Tabata!

Tabata (intervalový trénink) je velice intenzivní trénink k rozvoji všech pohybových schopností jako jsou síla, vytrvalost, koordinace.  Lekce Vám za krátký čas výrazně zvýší kondici a sílu, pomůže s úbytkem tuků a zpevní celou postavu. 🙂

Strečink

Ranní strečink

Nedotknete se rukama země? Trápí Vás bolesti v oblasti krku či zad? Přijďte se protáhnout. 🙂

Ranní strečink je lekce zaměřená na komplexní protažení zkrácených svalů. Jde o doplněk ke cvičení, kterého máme širokou škálu a intenzivní a úplný strečink našemu tělu chybí, jak v plném rozsahu po cvičení, tak každému z nás v denním režimu.

Shuffle Dance

Síla, kondice, top postava. Tabata!

Tabata (intervalový trénink) je velice intenzivní trénink k rozvoji všech pohybových schopností jako jsou síla, vytrvalost, koordinace.  Lekce Vám za krátký čas výrazně zvýší kondici a sílu, pomůže s úbytkem tuků a zpevní celou postavu. 🙂

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com

www.icons8.com