JUMPING

Kondice, motivační hudba, zábava, endorfiny – to je skupinová aktivita, která Tě ihned vtáhne do děje. Jumping příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém. Je to dynamická fitness aktivita prováděná na pro trampolínkách. Jumping má prokazatelně zklidňující účinky na nervový systém. Jde o doslova endorfinovou infuzi, kde se spojí kondice, zábavné cvičení, motivující hudby a specifických pohybů

JUMPING fussion

Video z lekce naleznete zde: https://youtu.be/MvkgbUIFbl8 Skupinová lekce na trampolínkách, rozdělená do více částí. Nejedná se pouze o kondiční cvičení, jako tomu u Jumpingu bývá, ale budeme se věnovat různým typům posilovacích cvičení, zejména pak intervalovým tréninkům. Zapojíme také expandery, slidery, vyzkoušíme posilovací choreografie. Chceme vám nabídnout odlišný typ Jumping lekce zaměřený více na posilování […]

TRX pro začátečníky

TRX – závěsný trénink je jednoduchá, zábavná a zároveň efektivní forma skupinové lekce. Využívá se pouze cvičení s vlastní vahou těla, u kterého se aktivují a procvičí všechny svalové skupiny.  více o TRX lekci u nás ve Fit4life : https://youtu.be/dptL0bqHHKA

TRX FLOW

TRX trénink

TRX FLOW – spojení funkčního tréninku TRX a prvků jógy. V této lekci jde o plynulý přechod mezi různými pozicemi a cviky vycházející z jógy. Lekce je zaměřená na flexibilitu a mobilitu.

Kruhový trénink pro začátečníky

Fit4Life

Co je kruhový trénink? Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Co vám trénink přinese? Luxusní kondici a vysněnou postavu!V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bosu, lan, medicinbalů, kettlebellů, pneumatik, činek a řady dalších. 

Full Body

Silové cvičení zaměřené na tvarování a růst svalové hmoty. Hlavní výhody tohoto typu cvičení jsou procvičení každého svalu ve vašem těle během jednoho tréninku a zrychlení metabolismu.

Fitness Yoga

BodyArt

Fitness jóga je moderní odvětví jógy, čerpající prvky z několik tisíc let staré hathajógy. Jednotlivé cvičební polohy (ásány) jsou dynamičtější a plynule přecházejí z jedné do druhé. V úvodní části jsou kromě cviků na dech a koncentraci také zařazeny cviky, které připravují organismus na následné fyzické cvičení. Hlavní část se skládá z jednotlivých sestav, řazených dynamicky za sebou, […]

Tabata

tabata

Tabata (intervalový trénink) je velice intenzivní trénink k rozvoji všech pohybových schopností jako jsou síla, vytrvalost, koordinace.  Lekce vám za krátký čas výrazně zvýší kondici a sílu, pomůže s úbytkem tuků a zpevní celou postavu.

BodyArt

BodyArt - lekce

Jde o cvičení vycházející z přirozené funkce našeho těla, které se zaměřuje na spojení těla a mysli. BodyArt kombinuje tréninkové pozice a klasické dýchací techniky do synergie – spolupráce fyzického tréninku a psychické relaxace.

Ranní strečink

Ranní strečink je lekce zaměřená na komplexní protažení zkrácených svalů. Jde o doplněk ke cvičení, kterého máme širokou škálu a intenzivní a úplný strečink našemu tělu chybí, jak v plném rozsahu po cvičení, tak každému z nás v denním režimu.