Kurzy pro děti

Jumping

Kurzy pro děti

Hledáte pro své děti užitečnou aktivní náplň volného času? Tento kurz jim zajistí dostatečný pohyb od základů, kde jehož cílem je postupné zdokonalování a rozvíjení celkové pohyblivosti a fyzické aktivity.

Jedná se o cvičení na trampolínkách, kde si děti osvojí kondici, stabilitu, jednoduché prvky choreografie, budeme trénovat sestavy, budeme si hrát. 45 minut velmi aktivního a hlavně zábavného cvičení pro děti, kde nepoznají, že opravdu makají.

Fly jóga

Kurzy pro děti

Pro děti ve věku 7 – 12 let

Pro všechny děti, které si rádi hrají a přitom ani nevědí, jak moc dělají formou her pro své tělo!!! Zábavná forma kroužku pohybových her, které děti určitě zaujme!!!

Přijďte si vyzkoušet NOVINKU v našem rozvrhu.

JÓGA VE VZDUCHU – pro všechny věkové kategorie – cvičení v závěsné síti (vyrobeny ze 100% nylonu, nosnost až stovky kg)- závěsná síť poskytuje podporu a zároveň zlepší flexibilitu a rozsah v pohybu – základní pozice vycházejí z jógy, pilates a závěsné akrobacie 

Jedná se o kombinace protahování, posilování, základní pozice hlavou dolů, zábava, uvolnění a  relaxace 

Podporuje krevní oběh a trávení

Zpevňuje střed těla zmírňuje tlak na záda a šíji zvyšuje sebevědomí a zlepšuje náladu 🙂   

Spaluje kalorie a uleví od stresu 

Co na sebe? Pohodlné legíny, tričko bez zipů a ozdob. Cvičíme v ponožkách nebo naboso. Karimatka (pokud je ve studiu, nemusí mít svoji)  
Na lekci nejsou povoleny prstýnky, náušnice, náramky, hodinky,  legíny se zipem – vše, co by mohlo poškodit síť.