Obecný trenér

Mým posláním je nechat vás žít v souladu se sebou samým.

Specializace

Zdraví, vitalita a sport byly v mém životě ústřední. V mladém věku jsem například mohl být nalezen na atletické dráze. Vystupováním na vysoké úrovni jsem se hodně naučil o svém vlastním chování, těle a výživě. Tak jsem jednou narazil na lampu, jak to prožívají všichni ostatní. Pro mě to byla zkušenost s obrovským pozitivním dopadem. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl stát se osobním trenérem. Tímto způsobem mohu sdílet své znalosti se svým okolím a pomáhat ostatním.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /www/doc/www.fit4life.cz/www/wp-content/plugins/enhanced-text-widget/enhanced-text-widget.php on line 51

Můj přístup

Díky zkušenostem, které jsem získal jako sportovec a trenér, jsem si všiml, že je nezbytné vést lidi co nejširší. Může to začít tréninkem a výživou, ale není to jen o tom. Proto jsem také studoval chování, myšlení a koučování.

Mým posláním je nechat vás žít v souladu se sebou samým. Říkám vám, co potřebujete slyšet, a ne to, co chcete slyšet. Dělám to tak, že vám pomáhám rozvíjet životní styl, který vám nejen vyhovuje, ale je také nejzdravější.

Dalšího lektor

Tina