TRX

Chcete nabrat svalovou hmotu a sílu, spálit přebytečné kalorie a ještě se u toho pobavit? Přijďte si vyzkoušet naši TRX lekci!

Základní informace

TRX – závěsný trénink je jednoduchá, zábavná a zároveň efektivní forma skupinové lekce. Využívá se pouze cvičení s vlastní vahou těla, u kterého se aktivují a procvičí všechny svalové skupiny. 

Shlédněte ukázku zde: https://youtu.be/DNLoX1DLSpo

Pro koho je lekce určena

Nenechte se vystrašit obtížností. Trénink patří mezi náročnější lekce pro mírně pokročilé a pokročilé. Zvládnou to ale všichni. Díky závěsnému systému je snadné přizpůsobit obtížnost individuálním potřebám. Pořád se bojíte? Vyzkoušejte náš pomalejší TRX FLOW.

Obtížnost


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /www/doc/www.fit4life.cz/www/wp-content/plugins/enhanced-text-widget/enhanced-text-widget.php on line 51

Kapacita

22 osob

Lektoři

Obecný trenér

Díky zkušenostem, které jsem získal jako sportovec a trenér, jsem si všiml, že je nezbytné vést lidi co nejširší. Může to začít tréninkem a výživou, ale není to jen o tom. Proto jsem také studoval chování, myšlení a koučování.

Mým posláním je nechat vás žít v souladu se sebou samým. Říkám vám, co potřebujete slyšet, a ne to, co chcete slyšet. Dělám to tak, že vám pomáhám rozvíjet životní styl, který vám nejen vyhovuje, ale je také nejzdravější.